- Деталі
- Перегляди: 34
25 листопада 2023 року українці вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. 90 років минуло від наймасштабнішої за трагічними наслідками події – геноциду українського народу, здійснюваного тоталітарним радянським режимом. Владний терор, який тривав 22 місяці, – це свідома і цілеспрямована політика сталінського правління, стратегія і тактика якої виконувалась, починаючи з 1928 року.
- Деталі
- Перегляди: 149
неперервної освіти, кандидат психологічних наук, доцент, у складі української делегації взяла участь у 24-му Міжнародному конгресі з логотерапії Віктора Франкла, який проводив Viktor Frankl Institute of Logotherapy.
- Деталі
- Перегляди: 196
26-28 листопада 2022 року Британською Радою в Україні за сприянням Міністерства освіти і науки України було проведено навчальний курс за темою «Викладання та навчання у важкі часи» у м. Варшава, Польща.
До участі в курсі було запрошено старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР» Тетяну Богатирьову, яка взяла активну участь у тренінгу та отримала сертифікат за результатами навчання.
- Деталі
- Перегляди: 165
Партнером проєкту виступила міжнародна некомерційна організація IREX, яка спеціалізується на міжнародному сприянні освіті та розвитку.
- Деталі
- Перегляди: 195
Шановні науковці!
Подаємо підбірку стипендій для українських вчених у найближчій країні-другові – Польща.
Сподіваємось, що надана інформація буде для вас корисною.
Стипендії для студентів з Картою Поляка: https://nawa.gov.pl/studenci/studenci-zagraniczni/program-im-gen-andersa
Університети з навчанням польською: https://studia.gov.pl/wybierz-studia/pages/search/wizard
Університети з навчанням англійською: https://study.gov.pl/studyfinder
- Деталі
- Перегляди: 277
31 серпня та 09 вересня 2022 року в режимі відеоконференції відбулися зустрічі викладачів кафедри психології, психологів системи освіти Дніпропетровської області та студентів-психологів ДАНО з Дафною Шарон-Максимов – психологинею по роботі з психотравмами і посттравмами у дітей та підлітків, терапевтом з хібукі-терапії (Ізраїль).
«Хібукі» на івриті означає «розкриті обійми». Хібукі – цеіграшковий песик, який допомагає у безпечний спосіб позбавитися психологічної травми. Розроблений Метод Хібуки-терапії був понад 15 років тому. У 2006 році, перед доктором Шай Хен-Галь виникла проблема, як допомогти тисячам дітей, що опинилися у таборі біженців під час Другої Ліванської війни. Доктор Шай Хен-Гальта команда досвідчених дитячих психологів прагнули підтримати відновлення дітей, постраждалих від війни.
- Деталі
- Перегляди: 238
Отриманий досвід буде впроваджено в освітній процес підготовки фахівців за освітньою програмою 053 «Психологія» та втілено у майбутніх наукових публікаціях, а подальшу співпрацю буде продовжено.
- Деталі
- Перегляди: 497
Кафедра соціально-гуманітарної освіти комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради щиро дякує партнерам: видавцю Уляні Княгинецькій, укладачу Ірині Пархоменко, літературному редактору Наталії Шевченко, редактору шрифту Брайля Володимиру Хижняку, портретному ілюстратору Олені Завітайло, консультанту Наталії Шевченко та Олені Дибі, технічному виконавцю Юлії Шіс, а також фінансовим партнерам: Товариству української культури в Угорщині, Столичному самоврядуванню українців Угорщини, Самоврядуванню українців Ерду, Товариству «Нова Хвиля». Адже багатомісячна спільна творча і кропітка робота привела до народження макету спільного літературно-інклюзивного проєкту: Тарас Шевченко, Шандор Петефі «Апостоли свободи».