- Деталі
- Перегляди: 47
26-28 листопада 2022 року Британською Радою в Україні за сприянням Міністерства освіти і науки України було проведено навчальний курс за темою «Викладання та навчання у важкі часи» у м. Варшава, Польща.
До участі в курсі було запрошено старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР» Тетяну Богатирьову, яка взяла активну участь у тренінгу та отримала сертифікат за результатами навчання.
- Деталі
- Перегляди: 40
Партнером проєкту виступила міжнародна некомерційна організація IREX, яка спеціалізується на міжнародному сприянні освіті та розвитку.
- Деталі
- Перегляди: 63
Шановні науковці!
Подаємо підбірку стипендій для українських вчених у найближчій країні-другові – Польща.
Сподіваємось, що надана інформація буде для вас корисною.
Стипендії для студентів з Картою Поляка: https://nawa.gov.pl/studenci/studenci-zagraniczni/program-im-gen-andersa
Університети з навчанням польською: https://studia.gov.pl/wybierz-studia/pages/search/wizard
Університети з навчанням англійською: https://study.gov.pl/studyfinder
- Деталі
- Перегляди: 137
31 серпня та 09 вересня 2022 року в режимі відеоконференції відбулися зустрічі викладачів кафедри психології, психологів системи освіти Дніпропетровської області та студентів-психологів ДАНО з Дафною Шарон-Максимов – психологинею по роботі з психотравмами і посттравмами у дітей та підлітків, терапевтом з хібукі-терапії (Ізраїль).
«Хібукі» на івриті означає «розкриті обійми». Хібукі – цеіграшковий песик, який допомагає у безпечний спосіб позбавитися психологічної травми. Розроблений Метод Хібуки-терапії був понад 15 років тому. У 2006 році, перед доктором Шай Хен-Галь виникла проблема, як допомогти тисячам дітей, що опинилися у таборі біженців під час Другої Ліванської війни. Доктор Шай Хен-Гальта команда досвідчених дитячих психологів прагнули підтримати відновлення дітей, постраждалих від війни.
- Деталі
- Перегляди: 115
Отриманий досвід буде впроваджено в освітній процес підготовки фахівців за освітньою програмою 053 «Психологія» та втілено у майбутніх наукових публікаціях, а подальшу співпрацю буде продовжено.
- Деталі
- Перегляди: 352
Кафедра соціально-гуманітарної освіти комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради щиро дякує партнерам: видавцю Уляні Княгинецькій, укладачу Ірині Пархоменко, літературному редактору Наталії Шевченко, редактору шрифту Брайля Володимиру Хижняку, портретному ілюстратору Олені Завітайло, консультанту Наталії Шевченко та Олені Дибі, технічному виконавцю Юлії Шіс, а також фінансовим партнерам: Товариству української культури в Угорщині, Столичному самоврядуванню українців Угорщини, Самоврядуванню українців Ерду, Товариству «Нова Хвиля». Адже багатомісячна спільна творча і кропітка робота привела до народження макету спільного літературно-інклюзивного проєкту: Тарас Шевченко, Шандор Петефі «Апостоли свободи».
- Деталі
- Перегляди: 1215
В Науковому Форумі приймають участь 8 закладів вищої освіти з Польщи та 51 – з України. З Дніпропетровського регіону приймають участь в Науковому форумі науковці з двох закладів вищої освіти: Dnieprowska Akademia Kształcenia Ustawicznego (Dnipro) та Dnieprzański Uniwersytet Narodowy im. O. Honczara (Dnipro)
Заплановано обмін науковими дослідженнями на декількох платформах:
- Деталі
- Перегляди: 344
11 листопада 2021 року в Берліні пройшов ZOOM-круглий стіл присвячений 95-річчю заснування Українського наукового інституту в Німеччині (1926-1945). Організатори: Deutsch-Ukrainische akademische Gesellschaft "Ukraine Network" та Botschaft der Ukraine in der Bundesrepublik Deutschland. В ZOOM -круглому столі взяв участь представник Дніпровської академії неперервної освіти – завідувач кафедри СГО Іван Безена. На науковому заході було розглянуто історію української еміграції, створення Українського вільного університету у Відні та Празі, Українського наукового інституту у Варшаві та Берліні, діяльність гетьмана Павла Скоропадського, грантова підтримка українських науковців та студентів, хід наукових досліджень української культури та історії. Виступили: Олександра Бінерт, докторантка Гумбольдтського університету в Берліні; Дмитро Бурім, к.і.н., учений секретар Інституту української археграфії та джерелознавства ім. М.Грушевського; Вероніка Вайсхаймер, аспірантка Європейського університету у Франкфурті-на-Одері; модераторка була др. Олеся Лазаренко (Європейський університет у Франкфурті-на-Одері. Пройшов обмін науковими думками з окреслених питань заходу.